Printati aceasta pagina

EVENIMENTE

iul 22, 2019

Programarea ordinii pentru interviu examen de admitere - IULIE 2019


Categorie: Alerte
Postat de: mihaela

Comisia 1

 

ORDINE INTRARE LA INTERVIU

EXAMEN DE ADMITERE - IULIE  2019

23.07.2019

Sala 428

ORĂ

NUME

10:00 - 11:00

DOGARU L.A. DARIA

JEŻYK  B.S. DOROTA

MARTINEZ URBINA J. NOELIA

NEAGU P. ANA-MARIA

POSTICA I. MARGARETA

ABAGIU D. DIANA-ANAMARIA

11:00 - 12:00

ARGHERIE M. ANDREI-OCTAVIAN

ATANASIU M.H.D. ROXANA MARIA-ALEXANDRA

BACIU D. CRISTINEL-FLORIN

BĂDICI J. BOGDAN-TUDOR

BROTAC M. MIHAELA-TIZIANA

BUJDER L. IOANA

12:00 - 13:00

CARȘOCHE N. SERGIU IONUȚ

CHILOM  A.S. ALEXANDRA

COLESNICENCO V. DINA

CRISTEA D. ANDRADA-ȘTEFANA

DIMA R. ANDREEA-LUCICA

DODOIU A.G. OANA-ȘTEFANA

PAUZĂ

13:30 - 14:30

LACATUȘ V.S. MARIUS-NICOLAE

MELINTE L. LIVIA-IOANA

MITREA G. CARMEN ELENA

MOTRICALA V. ANDRIAN

MUȘAT N. IONUT LUCIAN

MUSTOFFA N. ACHMED-ISSA

14:30 - 15:30

NEACȘU N. ANDRADA-MARINA

NICULAE C. C. IONELA-CRISTINA

PĂDURARIU D.L. RAREȘ-ANDREI

POPA F. ALEXANDRU BOGDAN

POPA E. IOANA-RUXANDRA

RUIANU G. ERICK

15:30 - 16:20

SASU G.M. DIANA-FLORENTINA

STANCIU F. ANDREEA CRISTINA

ȘTEFAN S. ANDREEA ALEXANDRA

TODERICI I. M. RUXANDRA MARIA

UNGUREANU V. VALENTINA DENISA

 

 

 

 

ORDINE INTRARE LA INTERVIU

EXAMEN DE ADMITERE - IULIE  2019

24.07.2019

Sala 428

ORĂ

NUME

10:00 - 11:00

FILIMON S.A. ECATERINA

VETU C. ANDREEA

BALABAN Ș. MARIANA

BOZ C.R. CARLA-IOANA

DINCĂ C. RALUCA-GABRIELA

LUPU D. HRISTIANA

11:00 - 12:00

MATACHE C. ALINA-ANDREIANA

VASILISCA F. IULIAN

ALINEI M. ROBERT-ADRIAN

COȚOVANU  L. DIANA-ELENA

GIUGARU O. VLADIMIR

IOSIF G.I. CRISTINA-BIANCA

12:00 - 13:00

MOCANU N. MARIA

NEGARĂ D.S.DĂNUȚ-LAURENȚIU

STOIAN N.C. ALEXANDRU-MARINEL

TRIFU N. ROBERT- MIHAI

ALEXE M.V. LAURA-ADELINA

CHIABURU M. ILEANA-SABINA

PAUZĂ

13:30 - 14:30

DUMITRU V. MIHAELA - CLAUDIA

IANCU I. RUXANDRA ANCUȚA

POTÎNG-CIOCÎRLAN  N. IONELA

RITER G. INGRID-IOANA

SIMA P. DIANA-IOANA

STOLERU Ș. IULIANA-ALEXANDRA

 

Comisia 2

ORDINE INTRARE LA INTERVIU

EXAMEN DE ADMITERE - IULIE  2019

23.07.2019

Sala 420

ORĂ

NUME

10:00 - 11:00

LUCA A. ALEXANDRU-GABRIEL

APRODU I. VALENTIN

BALTĂ M. RAREȘ-FLORIN

BOGLIȘ L. BIANCA-IUSTINA

BRADU M. MIHNEA-GABRIEL

BUDURCĂ  A. G. LAVINIA NICOLETA

11:00 - 12:00

BUȘI R. ALEXANDRA-IULIA

BUSURCĂ  D. TEODORA ANDREEA

CĂLĂRĂȘANU G. COSMIN

CHIRILĂ S. CRISTIAN IONUȚ

CIOINEAG I. ELENA - MĂDĂLINA

CIUFU A. ANDREEA

12:00 - 13:00

CIUREA A.S. ANDREEA-DANIELA

COMAN A. MARIA-LAURA

CRIȘAN A.F. ALEXANDRU DANIEL

DOBRE C. DANIEL

FRANCO A. YLENIA

GAVRILĂ M. DANIEL FLORIN

PAUZĂ

13:30 - 14:30

HAPAINA N. ANTONIA-ISABELLA

HUDIȘTEANU V. ALEXANDRU-CRISTIAN

HULE C.D. IRINA

IONESCU A.N. IRINA- ELENA

IORDACHE V. ELENA CRISTINA

LUNGU O. DANIELA

14:30 - 15:30

MERGEA T. ADINA-GABRIELA

NEACȘU M. GEORGE-CRISTIAN

NEBUNU D.D GRAȚIELA-GEORGIANA

NICOLAE G. ANA-MARIA

NICUȚ L. RAUL

OLTEANU V. MIHAI

15:30 - 16:30

OPROIU F.C. SOFIA-CATERINA

PERȚEA V. LUIGI-COSTIN

PÎRȘAN I. GEANINA LAVINIA

POPESCU G. GEORGE-GABRIEL

PRIBOI D. MIHAELA-DIANA

RĂDOI F. IONELA-ADRIANA

 

 

 

 

ORDINE INTRARE LA INTERVIU

EXAMEN DE ADMITERE - IULIE  2019

24.07.2019

Sala 420

ORĂ

NUME

10:00 - 11:00

RADUȚ I.M. CONSTANTIN-CĂTĂLIN

SANDU C. ADELINA-IOANA

SANDU V. ANDRA-MARIA

SÂRBU C. DRAGOȘ

ȘERBAN P.C. DIANA-FLORENTINA

SIMION M. ANDREI VASILE

11:00 - 12:00

STANCU H.A. TEODORA-ELENA

STÎNGA L. NICOLETA-LIVIA

SURDU I. MIHAI-IOAN

TEODORESCU-RUSOIU C.Ș. ANDREI-RĂZVAN

TOBESCU C. ANA MARIA ANDREEA

VLAD C. CĂTĂLINA

12:00 - 13:00

ZAMBALIC  I. MARIA-MINODORA

ANDREESCU L.D. DRAGOȘ VALENTIN

ANDRONIC A. ADRIAN

BĂLOIU C. ELENA-CĂTĂLINA

CÎRSTIAN I. ALEXANDRU FLORIN

DAVID G.  IOANA GEORGIANA

PAUZĂ

13:30 - 14:30

MARIN N. ANA-MARIA

MIHAI A. LAURA-NICOLETA

MIRON C. MARIA-MIRABELA

NEAGOE L.D. CRISTIANA-ALEXANDRA

PÂRVU S . BIANCA-CRISTINA

PAȘCU M. CLAUDIU-ANDREI

14:30 - 15:30

SIMION T. IULIA-ANA-MARIA

ȘIMON  I. ANA GEORGIANA

STOIAN E. MIHAELA

TOADER A. GEORGE ALEXANDRU

TOPOR L.F. ANTONIA-GABRIELA

TRANCĂ I. MIHAELA-ALISIA

15:30 - 16:00

TUDORI GH. IONEL-DORU

VOICU S. DOINA-IRINA

CHIRAN V. DĂNUȚ-LIVIU

 

Candidații admiși trebuie să confirme locul, până la data de 26 iulie 2019 (vineri), la secretariatul DRIIE (unde au avut loc înscrierile).