Printati aceasta pagina

EVENIMENTE

iul 22, 2018

Repartizare interviu COMISIA 2 - admitere iulie 2018


Categorie: Alerte
Postat de: mihaela
DEPARTAMENTUL DE RELAȚII INTERNAȚIONALE ȘI INTEGRARE EUROPEANĂ
 
EXAMEN ADMITERE – SESIUNEA IULIE 2018
 
COMISIA 2 (SALA 410)
 
ZIUA 1 - 23 IULIE
 
 

ORĂ

NUME

INIȚIALĂ

PRENUME

MASTERAT

10:00 - 11:00

ALEXE

C O

VLADIMIR-ȘTEFAN

DICHA

BĂICOIANU

C

ALEXANDRA-ELENA

DICHA

BUDURU

I

TEODORA-GEORGIANA

DICHA

COJOCARU

V

REBECA

DICHA

DONACHE

R

DENISA MIHAELA

DICHA

11:00 - 12:00

DRAGOMIRESCU

A

IRINA GABRIELA

DICHA

FARKAS

G

ANDREEA

DICHA

MOCIOIU

S

SEBASTIAN-ALEXANDRU

DICHA

RADULESCU

C

ANDREEA

DICHA

STĂNESCU

D

BIANCA IULIA

DICHA

12:00 - 13:00

BÎGIU

C

CORNEL

ASC

DINCĂ

E

CRISTINA-FLORENTINA

ASC

DRĂJNEANU

G

TEODORA-GEORGIANA

ASC

IACOB

D

TRAIAN STEFAN

ASC

ICHIM

F

SEBASTIAN

ASC

PAUZĂ

 

13:30 - 14:30

IORDACHE

M

MARIN-TUDOR

ASC

MOTOC

F

ANTONIA-BIANCA

ASC

OLARU

C

CĂTĂLINA-IOANA

ASC

POP

M L

DARIUS-GABRIEL

ASC

POPA

F

GABRIEL OCTAVIAN

ASC

14:30 - 15:30

ROTH

M

GRETA-DIANA

ASC

TRANCĂ

I

ANAMARIA-NICOLETA

ASC

VLĂDĂREANU

G O

ANTONIA-BIANCA

ASC

AXINTE

C

TEOFAN NARCIS

SD

BÂG

V

RAUL CRISTIAN

SD

15:30 - 16:30

BARBU

C C

IOANA-CĂTĂLINA

SD

BUDURU

I

TEODORA-GEORGIANA

SD

BULHAC

L M

SABINA-CRISTINA

SD

BURCEA

M I

IOHANA

SD

BURLACU NOVAC

G

ALINA IONELA

SD

16:30 - 17:00

CĂLUIAN

A

RAREȘ

SD

CĂPITĂNESCU

A

ROXANA ELENA

SD

CHIRIȚĂ

S

GABRIELA-CRISTINA

SD

 

 

ZIUA 2 – 24 IULIE

 

ORĂ

NUME

INIȚIALĂ

PRENUME

MASTERAT

10:00 - 11:00

COZMEI

F

ANDREEA-ȘTEFANIA

SD

CREȚU

G

VASILE

SD

DAN

I

ADRIAN

SD

DIACONU

I A

DRAGOȘ

SD

DINCĂ

E

CRISTINA-FLORENTINA

SD

11:00 - 12:00

DONACHE

R

DENISA MIHAELA

SD

DUMITRESCU

D

FLORIN - MIHAIL

SD

ILIE

M R

TEODORA-GEORGIANA

SD

IONIȚĂ

D

DIANA-LAURA

SD

JOSAN

M

CĂTĂLINA-IOANA

SD

12:00 - 13:00

LĂZĂROIU

R

RADU

SD

MARIAN

G

CONSTANTIN-CIPRIAN

SD

MANDIUC

C

DIANA-ANDREEA

SD

MILEA

C

LUIZA RODICA

SD

MILITARU

M

ANDREEA-DAMIANA

SD

PAUZĂ

13:30 - 14:30

NISTORAN

G

GEORGETA DIANA

SD

OLTEAN

T

RĂZVAN-DANIEL

SD

PELTECU

G

ALEXANDRU-IOAN

SD

SIRBU

D

ADRIANVALENTIN

SD

TĂNASE

M C

VALENTINA

SD

URSACHI (SERBAN)

P

ALINA SIMONA

SD

14:30 -15:30

ZALOMIR

F

ANDREEA

SD

BOCHIȘ

S

ANDRADA- CRISTIANA

RIIE

COSTEA

I

SIMONA

RIIE

DONE

C

CĂTĂLIN-GABRIEL

RIIE

IONAȘCU

C

ALEXANDRU-IOAN

RIIE

MIREA

I.S.

ANTONIU EMANUEL

RIIE