Printati aceasta pagina

EVENIMENTE

iul 2, 2018

Ordine susținere disertație iulie 2018


Categorie: Alerte
Postat de: mihaela

Examenul de disertație are loc marți, 3 iulie, începând cu ora 10:00 și se va desfășura în două săli: 410 (Comisia 2) și 428 (Comisia 1).

ORDINEA INTRĂRII LA EXAMEN:

COMISIA 1

Sala 428

ORĂ NUME ȘI PRENUME MASTERAT
10:00 - 11:00 Andreescu M. Claudia DN
Balan L. Valeria DN
Blidaru I. Mădălin Cătălin DN
Buleac D. Valentina Raluca DN
Buzdugan C. Sofia - Luciana DN
11:00 - 12:00 Cojocaru I. Andra - Ioana DN
Cristea N. Constantina Iuliana DN
Dedița M. Diana DN
Doroftei M. Radu Costin DN
Gal I. Dorin Alin DN
12:00 - 13:00 Inje V. Corneliu DN
Ioniță A.N. Dragoș DN
Mitrescu N. Andreea Simona DN
Nuță (Bucur) I. Maria - Rozalia DN
Radu Gh. Anișoara DN
13:00 - 13:30 PAUZĂ  
13:30 - 14:30 Sîrbu G. Ionela Dana DN
Trifescu M. L. Bogdan DN
Vacari I. Mihaela DN
Adam A. Octavia-Andreea EPPPE
Ananiesei C. Andreea-Alexandra EPPPE
14:30 - 15:30 Berevoescu A. Ioana EPPPE
Bogdan C. Gabriela - Andreea EPPPE
Capotă C. Andrei Cristian EPPPE
Drăghici (Comiș) Ș. Ecaterina EPPPE
Comșa (Rădulescu) C. Ana Ecaterina EPPPE
15:30 - 16:30 Dănilă Ș. Delia Simina EPPPE
Delia M.F. Antonia EPPPE
Iordăchescu C.N. Andreea EPPPE
Radu C. Alexandra Cătălina EPPPE
Trandafirescu G. Alice - Ioana EPPPE
16:30 - 17:30 Tumurică C. Carmen Mihaela EPPPE
Crîngea C. Florina SLA
Dospina (Baraghin) R. Oana Mariana SLA
Dumitru C. Marina Alina SLA
Tuță (Albu) S. Mirela SLA

 

COMISIA 2

Sala 410

ORĂ NUME ȘI PRENUME MASTERAT
10:00 - 11:00 Cioată P. Ilinca - Smaranda ASC
Drob V.D. Andra Ioana ASC
Luca S. Dorin ASC
Renciu I. Mirela ASC
Roșca M. Andrei Ștefan ASC
11:00 - 12:00 Savu I. Lavinia - Maria ASC
Baltă Gh. Georgiana Ecaterina RIIE
Blaga T. Georgeta RIIE
Ciubotaru L. Luca - Marius RIIE
Costan M. Dumitrela - Marilena RIIE
12:00 - 13:00 Dumitru C. Rucsandra Maria RIIE
Greceanu A. Ioana Cristiana RIIE
Popp M. Irina Daniela RIIE
Renghea M. Mihai Cătălin RIIE
Trifu C. Gh. Marian - Alexandru RIIE
13:00 - 13:30 PAUZĂ  
13:30 - 14:30 Băințan Gh. Ramona Maria SD
Cîmpian Gh. Izabela SD
Cojoc M. Maria Arina SD
Constantin V. Daniela Cristina SD
Curtman M. Iulia Aura Maria SD
14:30 - 15:30 Dodoși A. Andreea Daniela SD
Dorofte M. Ana-Maria SD
Fercu C. F. Diana - Maria SD
Moise C. Theodor SD
Moghior G. Cosmina SD
15:30 - 16:30 Munteanu V. Mihail SD
Negură I. Ana SD
Olaru B. E. Andrei Dan SD
Pop M. Bianca Mara SD
Retegan M. Marius - Maftei SD
16:30 - 17:30 Severin R. Ana SD
Timofte C. Alexandra Elena SD
Vlăsceanu M. Denisa Elena SD
Vasile F. Flavius SD
Cojocaru I.B.V. Ana DICHA
Istrate I. Bianca - Rebeca RIIE