Printati aceasta pagina

EVENIMENTE

sep 25, 2017

Susținere interviu admitere - 26 septembrie, ora 9:30


Categorie: Alerte
Postat de: mihaela
ȘCOALA NAȚIONALĂ DE STUDII POLITICE ȘI ADMINISTRATIVE
DEPARTAMENTUL DE RELAȚII INTERNAȚIONALE ȘI INTEGRARE EUROPEANĂ
EXAMEN ADMITERE 26 SEPTEMBRIE
 
EXAMENUL DE ADMITERE VA ÎNCEPE LA ORA 9:30.
 
 
COMISIA 1
ETAJ 4
SALA 428
 
 
ORA NUME INITIALA PRENUME
9:30 - 10:30 TANASESCU (CIUC) R M DIANA MIHAELA
IORDACHIOIU (DINU) P LOREDANA
ARNAUTU D DECEBAL
BALASOIU (ALEXANDROAE) C ALINA MIRELA
BITOLEANU M MARIUS ADRIAN
10:30 - 11:30 BURLACU A CATALIN
CARP (KALAPIS) V ADRIANA
COSTACHE (MANEA) G GABRIELA-MARINELA
DRAGULESCU I MARIAN
GHEORGHIȚĂ D JENI
11:30 - 12:30 JORS I ILARIANA MARIA
LIPAN (POPOVICI) R CARMEN
LUPU C IULIANA
MATEOC (PREOTEASA) IV RAMONA
MOLDOVEANU A ALIN GEORGE
PAUZĂ
13:00 - 14:00 NICULIE V GEORGE MARIAN
PĂDUREANU V VALERIU FLORIAN
PANDREA (MITROI - BANU) C GABRIELA-MARINELA
PAVEL A CORINA INGRID
PITI G MARIUS STELIAN
14:00 - 15:00 RADOI (SAVU) M ALEXANDRA
RINDUROIU (FEDIUC) M ELENA-ADINA
RUSU (DĂNEȚ) M CARMEN-MIHAELA
TĂNĂSESCU (ȚIGĂU) RM ROXANA GABRIELA
GOLUB (TEODORESCU)   BETTINA
15:00 - 16:00 NICOLAE I CARMEN-OANA
OMBAȘ (PARIS) D ELENA-MARIA
ȘERBAN I C FLORIN ALEXANDRU
CRISTEA R MADALINA-STEFANIA
GHEORGHITA D DANIELA-BOGDANA
POTEC G CAMELIA ALINA

 

COMISIA 2
ETAJ 4
SALA 420
 
ORA NUME INITIALA PRENUME
9:30 - 10:30 BAICU D SILVIU-GEORGE
BUTUNOIU (CHIRIAC) A RALUCA-MARIA
DOGARU LA CARINA
DUȚĂ D.-P. ANDREEA-EMILIA
ENEA V SEBASTIAN
10:30 - 11:30 NICOLAE D MARIA MAGDALENA
SARCINĂ G. ELIZA ANA-MARIA
STANCU N MIREL-AUREL
TIMILIE D STEFANA
11:30 - 12:30 URSAN - ANDREEA-ELENA
VOCHIȚOAIA M. M CLAUDIA - ANDREEA
BOACA E-V DIANA TEODORA
GHIȚĂ E-V IOANA
MANDASESCU (TIMOFTE) R ALINA
PAUZĂ
13:00 - 14:00 NICULESCU M ALINA
VACARASU F IOANA
CIORNEI V.G. IOANA-GABRIELA
DIACONU V ȘTEFANA GEORGIANA
GRUIA M GEORGE-MĂDĂLIN
14:00 - 15:00 MATACHE  N NICOLETA
MATEI  A VALENTIN EMIL
NEAM3T4U D ANCA IULIA
OJOG M.V. OANA-BEATRICE
ROMAN I. CATALINA-COSTINA
15:00 - 16:00 SAULEA F ANA
SUCIU I ANCA
TUTULAN RA RADU
MARIAN D PATRICIA
LUPU (CIURCANU)   ROXANA-DIANA
16:00 - 16:30 GÎSCA (DICOV) I CRENGUȚA ADINA
PINTEA E EMILIAN