rsz_page-0.jpg

Printati aceasta pagina

EVENIMENTE

iul 22, 2017

EXAMEN - REPARTIZARE INTERVIU - 24 IULIE


Categorie: Alerte
Postat de: mihaela
ȘCOALA NAȚIONALĂ DE STUDII POLITICE ȘI ADMINISTRATIVE
DEPARTAMENTUL DE RELAȚII INTERNAȚIONALE ȘI INTEGRARE EUROPEANĂ
EXAMEN ADMITERE 24 IULIE
 
 
COMISIA 1
ETAJ 4
SALA 428
 

ORĂ

NR

NUME

INIȚIALĂ

PRENUME

10:00 - 11:00

1

APOSTOL

V

CARMEN GABRIELA

2

BANDRAABUR

I

ELENA

3

BECHIR

I

ERDIN

4

BURGIO

A

GIORGIO

5

CIOBANU

F

ALEXANDRA IULIANA

11:00 - 12:00

6

COZMA

S

PAUL-FLORIN

7

DOROBANȚU

T

CEZARA ELENA

8

ENACHE

I

IONELA-MĂDĂLINA

9

GHICU

D

ANCA ELENA

10

GOLUBENCO

N

NICOLETA

12:00 - 12:30

11

GOROPCEANU

T

DANIELA

12

HERĂSCU

N

IOAN-VALERIAN

13

LAZĂR

N

DUMITRU

PAUZĂ

13:00 - 14:00

14

LUNGU

I

FLORENTINA-ALINA

15

LUPU

I

VLAD

16

MANOLE

I S

COSMINA ȘTEFANIA

17

MOSCU

A

ADINA GABRIELA

18

MUSCALU

C

ANDREEA-ELENA

14:00 - 15:00

19

RACOVIȚĂ

I

CLAUDIU - ANDREI

20

RADU

T

MARIUS TEODOR

21

ROGGE

P H

PETRA-ANA

22

SIMA

I

OANA ANA-MARIA

23

ȘTEFAN

I

IRINA-VALENTINA

15:00 - 16:00

24

STROE

A

ADINA

25

TOMA (NICOLAE)

GH

CLAUDIA VICTORIA

26

URDĂ

I

FLORIN

27

VLASCEANU

V

ANDREI

 

 
COMISIA 2
ETAJ 4
SALA 420
 

 

ORĂ

NR

NUME

INIȚIALĂ

PRENUME

10:00 - 11:00

1

ANTONACHE

M

ADRIANA

2

BADEA

V

LAURA ȘTEFANIA

3

CALIN

B

ANDREI-EMIL

4

CARNARIU

V

IRINA-VALENTINA

5

CIRLANARU

C

ANDREI-COSMIN

11:00 - 12:00

6

DOBRE

A

ANDREEA FLORENTINA

7

DOBREA

M

IULIAN-VLAD

8

DUMITRESCU

I

VASILE CRISTIAN

9

GOLDAN

E

BEATRICE-MIHAELA

10

LAZĂR

C

R3A4ZVAN ALEXANDRU

12:00 - 12:30

11

LAZARESCU

D

LARISA-ADRIANA

12

MACOVEI

P

ANA-MARIA

13

MATASEL

C

OANA MARIA

PAUZĂ

13:00 - 14:00

14

MATASEL

C

OANA MARIA

15

MIHĂIȚĂ

M

LUANA-GABRIELA

16

MOCIOC

D

CRISTIAN

17

NEGRILĂ

F

ANA-MARIA

18

NICA

A

ALEXANDRU FLORIN

14:00 - 15:00

19

PĂDUREANU

V

VALERIU FLORIAN

20

PARVULETU

S

ANA-MARIA

21

POPESCU

A

ANDREI CONSTANTIN

22

SĂVESCU

G

OANA-DENISA

23

ȘOLEA

R

RALUCA-ANDREEA

15:00 - 16:00

24

UNGUREANU

C

CONSTANTIN

25

VASILE

M

ANDREEA

26

VASILIU

C-F

DAVID

27

VIDINEI

A

CRISTINA

28

ZLOTEA

C

CATALIN-ANDREI