iul 22, 2018

Repartizare interviu COMISIA 1 - admitere iulie 2018


Categorie: Alerte
Postat de: mihaela

DEPARTAMENTUL DE RELAȚII INTERNAȚIONALE ȘI INTEGRARE EUROPEANĂ

EXAMEN ADMITERE – SESIUNEA IULIE 2018

COMISIA 1 (SALA 428)

ZIUA 1 - 23 IULIE

 

 

ORĂ

NUME

INIȚALĂ

PRENUME

MASTERAT

10:00 - 11:00

ALEXANDRESCU

C

GRIGORE

DN

ALEXE

C O

VLADIMIR-ȘTEFAN

DN

BALACI

G

ALEXANDRU EDUARD

DN

BORȚUN (VOIVOZEANU)

M

NICOLETA

DN

BURLA- NECSULESCU

V

ANTONIA-BIANCA

DN

11:00 - 12:00

CĂLDĂRUȘE

I

ANDREI-CRISTIAN

DN

COSTACHE

D

CRISTIAN MARIAN

DN

COZMEI

F

ANDREEA-ȘTEFANIA

DN

CUCU

M

NICOLAE BOGDAN

DN

DAN

V

DELIA MARIA

DN

12:00 - 13:00

DĂNĂRICU

V

ADRIAN-CORNELIU

DN

DARANUȚA

E

VICTOR

DN

DAVIDESCU

E

ANDRA-GABRIELA

DN

DIANU

C M

CONSTANTIN-ANDREI

DN

DICU

C

CAMELIA-ELENA

DN

PAUZĂ

13:30 - 14:30

DUMITRESCU

S

TUDOR-ALEXANDRU

DN

DUMITRESCU

F

ANDREEA-AURELIA

DN

DUMITRU

M

MIHAELA-ANCA

DN

EL SHAMI

O

SONIA ABER

DN

FIFIALĂ

G M

CLAUDIA

DN

14:30 - 15:30

GOLUMBEANU - BUGA

G F

ANDREEA - CĂTĂLINA

DN

GHILAN

P

MARA ANDREEA

DN

IONIȚĂ

V

TEODORA-GEORGIANA

DN

LUNGU

G F

IOANA

DN

LUPU

S

MIHAI-RADU

DN

15:30 - 16:30

MICULAICIUC

V

MARIA ROXANA

DN

MOLDOVAN

A

DORIN CRISTIAN

DN

MOTOC

F

ANTONIA-BIANCA

DN

NEAGU

R

ȘTEFAN CLAUDIU

DN

OBREAJAN

E A

DORIAN-ALEXANDRU

DN

16:30 - 17:30

PAPUC

D

ALICE-ALEXANDRA

DN

PAVEL

F

ELENA

DN

PELTECU

G

ALEXANDRU-IOAN

DN

PETICĂ

V M

ANDREI MIHĂIȚĂ

DN

POP

R

ANTONIA-BIANCA

DN

17:30 - 18:30

POP

M L

DARIUS-GABRIEL

DN

PREDA

M

CĂTĂLIN

DN

RĂUȚĂ

I

ANDREEA-MADALINA

DN

STOICA

A O

MARIA-PATRICIA

DN

TALPOȘ (PUIU)

N

NICOLETA AURORA

DN

TĂNASE

R

LUCIANA MARIA MAGDALENA

DN

 

 

ZIUA 2 – 24 IULIE

 

ORĂ

NUME

INIȚALĂ

PRENUME

MASTERAT

10:00 - 11:00

TOMA

D

CORINA-ELENA

DN

TUDORA

D S

ALBERTO-MARIO

DN

VASILE

V

DORINEL-MIREL

DN

WAHL-LUPU

M G

FRIEDRICH-ANDREAS

DN

MUNTEANU

I

IOANA

RIIE

11:00 - 12:00

NEAGU

R

ȘTEFAN CLAUDIU

RIIE

NEMȚANU

I

ȘTEFAN ALEXANDRU

RIIE

ONCESCU

R

ANGELICA

RIIE

POPA

G

ȘTEFAN ALEXANDRU

RIIE

PUFU

G

MADALIN CIORNELIU

RIIE

12:00 - 13:00

PUSTAI

I

DAN-GEORGIAN

RIIE

ȘERBAN

D

CORINA-ANDREEA

RIIE

STANCU

V

IONUT-MANUEL

RIIE

GHEȚU

I

ANDREI-OCTAVIAN

 

NEMȚANU

I

ȘTEFAN ALEXANDRU

SARIIE

PAUZĂ

13:30 - 14:30

CĂLDĂRUȘE

I

ANDREI-CRISTIAN

EPPPE

CUCU

N

CATELUȚA PATRICIA

EPPPE

MANOLE

R

RAREȘ

EPPPE

POPA

F

GABRIEL OCTAVIAN

EPPPE

ROTARU

T

MARIA-CRISTINA

EPPPE

14:30 - 15:30

TOADER

C

RADU STEFAN

EPPPE

RĂDULESCU

H

ANDREEA MIHAELA CRENGUTA

SLA

ILISII

V

LAURA-ELENA

SLA

PUSTAI

I.

DAN-GEORGIAN

SLA

MURGOCI

C

ANDREEA-LIVIANA

SLA

15:30 - 16:00

BOTIȘ

A

CĂTĂLINA-MARIA

PEE

CIUREA

I

ANDREI

PEE

LUNGU

V

MIHAELA-ANCA

PEE

ONCESCU

R

ANGELICA GABRIELA

PEE